Nová polyuretánová farba TEKNODUR COMBI 340

Teknos spustil výrobu novej dvojzložkovej farby TEKNODUR COMBI 340, vhodnej pre aplikáciu bez základného náteru, ako tzv. „jednošichtovka“, s vysokou odolnosťou voči korózii, výbornou odolnosťou voči ako mechanickému poškodeniu, tak aj vplyvom počasia a zároveň s nekompromisnou retenciou odtieňa a lesku. Vo svojeje kategórii TEKNODUR COMBI 340 vyniká vysokým objemom sušiny (70%) a nízkou hladinou VOC.

Tento náter bol vyvynutý v úzkej spolupráci s klientmi tak, aby bol vhodný pre aplikáciu „mokrý do morkého“ s vybranými základnými farbami, pre zrýchlenie produkcie a priepustnosti výroby dvoj-vrstvového systému iba s jednorázovým schnutím.

Zákazníci si tiež pochvaľujú rovnomerné nanášanie a rozlev farby, ktorá sa, čo sa týka vlastností, podobá práškovým náterom: stabilita lesku, tvrdosť, vzhľad.

TEKNODUR COMBI 340 je vhodný pre oceľové povrchy, je výbornou voľbou pre stroje, ktoré musia pri zvýšenej odolnosti vyzerať veľmi dobre, ako napríklad stroje a náradie pre poľnohospodárov, lesníkov, oceľové konštrukcie a mnoho ďalších.

Kľúčové vlastnosti:

– excelentná retencia odtieňa a lesku,

– vysoká sušina, až 70%, nízka hladina VOC,

– priamo na kov, rýchla produkcia a dodacia lehota,

– vhodný pre aplikáciu „mokrý do morkého“ s vybranými základnými farbami, pre zrýchlenie produkcie a priepustnosti výroby dvoj-vrstvového systému a redukciu energetických nárokov,

– dostupné ako lesklý, pololesklý aj polomatný materiál, aj s nižšou viskozitou pre elektrostatické nanášanie,

– lesk do 90 GU/60°

Stiahnite si brožúru

NOVINKY
KONTAKTUJTE NÁS

SILVI NOVA SLOVAKIA, s.r.o.
Družstevná 1664/14
960 01 Zvolen

Tel.: + 421 455 369 320
Fax: + 421 455 369 320
E-mail: silvinova@silvinova.sk

Viac kontaktov

Scroll to Top