O nás

Silvi Nova Slovakia, s.r.o. vznikla v roku 1997. Venujeme sa – predaju farieb a lakov pre priemyselné použitie na drevo a kovy. Od začiatku pôsobenia našej spoločnosti sme výhradným distribútorom priemyselných náterových hmôt AKZO NOBEL INDUSTRIAL COATINGS pre povrchovú úpravu výrobkov z dreva a kovu v Slovenskej republike.

Ponúkame široký sortiment náterových hmôt pre veľké priemyselné podniky aj menšie firmy. Nosným programom našej firmy v drevárskom sektore sú vodou riediteľné a UV vytvrdzované materiály, dodávame ale aj tradičné rozpúšťadlové nátery, moridlá, transparentné laky, a pigmentové farby tónované podľa požiadaviek zákazníkov v systéme RAL alebo NCS.

V segmente priemyselných náterov sme oficiálnym distribútorom náterov značky Teknos na Slovensku a obsluhujeme mnohých zákazníkov pracujúcich s rôznymi typmi náterových systémov a technológií, od tradičných farieb na báze alkydu, až po hi-tech polyuretány.

Sme oficiálnym distribútorom práškových farieb PRIMATEK na Slovensku. Tieto farby dodávame najmä zákazkovým lakovniam.

Prioritou je pre nás sústavné zvyšovanie kvality sortimentu aj poskytovaného servisu. Neoddeliteľnou súčasťou tejto vízie je spokojnosť zákazníkov. Vysokú úroveň poskytovaných služieb potvrdzujeme naplňovaním všeobecných kritérií kvality.

Naša spoločnosť

Našimi zákazníkmi sú malé, stredné aj veľké firmy. Všetky tie, ktoré potrebujú výkonné a kvalitné farby so spoľahlivým servisom.

Pro více informací nám napište

NAŠA SPOLOČNOSŤ
NOVINKY
KONTAKTUJTE NÁS

SILVI NOVA SLOVAKIA, s.r.o.
Družstevná 1664/14
960 01 Zvolen

Tel.: + 421 455 369 320
Fax: + 421 455 369 320
E-mail: silvinova@silvinova.sk

Viac kontaktov

Scroll to Top